Hakkımızda

1998 yılında kurulan CSM Nakliyat, sektörde başarılı bir geçmişiyle Türkiye'deki profesyonel taşımacılık firmaları arasında yer almaktadır. Firmamız müşteri odaklı çalışmaya ve verimliliğe önem vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklanarak çalışmaktayız. Yerine getirdiğimiz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalıştığımız güçlü referans ağımızın bize verdiği özgüvenle evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık, depolama ve çatı işlerinde size özel çözümler sunuyoruz.


CSM Nakliyat, yenilikçi ve sektördeki bütün yenilikleri takip etmekte ve teknolojinin sektöre kattığı artıları daima bünyesine entegre etmektedir. Nakliyat hizmeti verilecek çalışma alanlarının gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve hizmet verilecek alanın ihtiyacı olan nakliyat çeşidi birleşmektedir. Geniş araç filosuna sahip olan CSM Nakliyat, araç parkında sürekli hazır halde bulundurduğumuz nakliyat araçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Araçlarımız arasında asansörlü araçlarımız da mevcuttur. Ayrıca her türlü nakliye işleri için farklı çeşitlerde araçlarımız vardır.


Evden eve nakliyat sektörü diğer sektörlere nazaran daha fazla çaba ve özen gerektiren bir sektördür. Çünkü yıllarca çalışıp alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu önemi biz de önemsiyoruz. Paranızın boşa gitmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Firmamız, eşyaların zarar görmesini engellemek için paketleme alanına önem vermektedir. Taşıma sırasında paketlerin dış taraflarında çizikler oluşabilmektedir. Biz taşıma işlemi bittikten sonra paketleri toplayıp gözünüzün önünde çöpe atıyoruz çünkü sizin için aldığımızı başkasına kullanmıyoruz.


Firmamız eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Eşyalarınızı güvenle depolayabileceğiniz depolama alanlarımız mevcuttur. Eşyalarınızı depolamadan önce özenle paketlenerek, depolama alanlarında güvenli bir şekilde saklanır. Depolama işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır.


Ayrıca CSM Nakliyat olarak, ofis ve işyeri taşımacılığı hizmeti de sunuyoruz. İşyerlerinin taşınması işlemi diğer taşımacılık işlemlerine göre daha hassas bir işlemdir. Bu nedenle işyerlerinin taşınması işlemi özenle ve dikkatle yapılmalıdır. İşyeri taşımacılığı işleminde öncelikle işyerinin eşyaları paketlenir ve taşınması planlanır. Taşıma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu, işyerinin mümkün olan en kısa sürede taşınması ve iş yerinin normal çalışma düzenine mümkün olan en kısa sürede geri dönmesidir. Bu nedenle CSM Nakliyat olarak, işyerlerinin taşınması işlemini özenle ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.


CSM Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Müşterilerimizin memnuniyeti için var gücümüzle çalışıyor ve müşterilerimizin taşıma işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşamamasını sağlamak için özen gösteriyoruz. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.


CSM Nakliyat olarak, İstanbul genelindeki müşterilerimize evden eve nakliyat, eşya depolama ve işyeri taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.